Spacery socjalizacyjne

SPACERY SOCJALIZACYJNE

Oprócz regularnych treningów posłuszeństwa, tropienia użytkowego i porad behawioralnych, Szkoła dla Psów na Wichrowym Skalisku oferuje soc-spacery. W bezpiecznym, kontrolowanym środowisku Twój pies ma okazję nauczyć się prawidłowych sposobów witania się z obcymi przedstawicielami swojego gatunku oraz ludźmi, właściwej komunikacji oraz spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów. Uczy się także rezygnacji z interakcji z innymi psami i strategii odejścia – kiedy sytuacja robi się dla niego zbyt trudna.

W tracie wspólnej wędrówki po cichym lesie, uczysz swojego psa odwoływać się od stada i pracować z Tobą w pełnym skupieniu – mimo rozpraszających bodźców.

Ty uczysz się rozróżniać zabawę psów od zachowań demonstracyjnych, rywalizujących i agresywnych, zauważać i odpowiednio reagować kiedy Twój pies ma problem.

Dla kogo soc-spacery? Dla psów lękliwych, wycofanych, a także z zachowaniami agresywnymi w stosunku do innych psów. I – przede wszystkim – dla szczeniaków, które w przyspieszonym tempie uczą się od dorosłych osobników najcenniejszych zachowań.

Psy regularnie biorące udział w takim szkoleniu (2-3 razy w tygodniu) bardzo szybko robią postępy, które przekładają się na codzienne życie z właścicielem i spotkania z innymi psami.

Każdy spacer trwa 60 minut. Pierwszy kosztuje 100 zł, każdy kolejny – 50 zł. Jeśli bierzesz udział w więcej niż jednym spacerze tygodniowo, koszt soc-spaceru wynosi 30 zł.