Siedem psów, siedem historii. Jeden hotel.

Siedem psów, siedem historii. Jeden hotel.

Co łączy dominującą, wycofaną sukę z młodą psią mamą i jej czteromiesięcznym szczeniakiem? Starego psa – alfa z rocznym, dojrzewającym owczarkiem niemieckim? Co łączy ciężarną borderkę z dziesięcioletnim labradorem z chorym pęcherzem?

  

Siedem psów różnej płci, w różnym wieku i stanie zdrowia, z totalnie odmiennymi charakterami spotkało się na siedem dni w hotelu Na Wichrowym Skalisku.

  

Efekty wspólnego życia przeszły najśmielsze oczekiwania: Gemma nauczyła się spokojnie tolerować obecność obcych psów na swoim terenie, Shadow bawić się z nimi. Bej – ustanawiać granice i egzekwować przestrzegania ich przez innych członków stada. Dante – obniżać energię i chodzić przy nodze na luźnej smyczy. Lucky – kulturalnie witać się z suczkami. Bercia i maleńka Bianka – że można bezpiecznie podchodzić do obcych psów i przyjaźnie się z nimi bawić.

  

Psiaki spędziły radosny tydzień – na rozrabianiu, wzajemnej socjalizacji, zdobywaniu szacunku przywódców stada. Rozstały się bogatsze o pozytywne doświadczenia, z nowymi umiejętnościami nawiązywania relacji. Spokojniejsze, szczęśliwsze.

 

Chcemy więcej!

Dodaj komentarz