Opinie o hodowli

W tym miejscu nowi właściciele szczeniąt mogą wyrazić swoją opinię – i o hodowli i o swoich pupilach.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SZKOŁA DLA PSÓW
Average rating:  
 22 reviews
 by Olaf

Dziwne uczucie kiedy przez chwilę możesz mieć wrażenie że komuś zależy na Twoim psie bardziej niż tobie. Absolutne zaangażowanie, indywidualne podejście do psa, porady treningowe które przynoszą skutki, umiejętność kreaowania okoliczności których Twój pies potrzebuje żeby robić postępy. Wizyta u Pani Trener była cezurą, od tamtej pory żyje nam się łatwiej. Troche słodko ale taka prawda.

 by Magda

Fantastyczne miejsce z ludzmi pełnymi prawdziwej pasji. Wszystko tam sie zgadza i zyje w harmonii. Paulina nie tyle tresuje psy, ile pozwala je naprawde poznac swoim wlascicielom - bo kazdy jest inny - i zrozumiec ich potrzeby i zachowania tak aby dopasowac reakcje. Ciesze sie ze trafilam do Wichrowego Skaliska!

 by Ada

Paulina jest wspaniałą osobą z ogromną wiedzą na temat psów rasy border collie. Jej porady są nieocenione i co najważniejsze, przynoszą efekty. Niedawno miałyśmy przyjemność spróbować razem z Bellą swoich sił w pasieniu owiec i obie przepadłyśmy. Z całą pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy Paulinę i będziemy przyjeżdżać na regularne treningi bo nigdy w życiu nie widziałam mojego psa tak szczęśliwego 🙂

 by Kasia

Pani Paulina-nie tylko zna się na pieskach. Kocha pieseczki i chce dla nich jak najlepiej. Przejęła się losem pieska z daleka i wcale nie ze swojej hodowli. Reakcja była natychmiastowa i pomoc nieoceniona. Po rozmowie z Panią Pauliną mogę powiedzieć tylko jedno-fachowiec, pasjonat. Hodowla Pani Pauliny to nie biznes by zarobić kasę to miłość do piesków. Jeśli ktoś chce posiadać psiego przyjaciela to w pierwszej kolejności niech porozmawia z Panią Pauliną-doradzi jaki piesek jest dobry dla danej osoby, czego wymaga i jak się nim opiekować by był szczęśliwy i nas też uszczęśliwiał. Zadzwoniłam do P.Pauliny i bezinteresownie udzieliła mi porady i pokrzepiła mnie po stracie mojego pieseczka. Nie wciskała mi swoich do sprzedaży dlatego wiem, że Jej hodowla to "dom, w którym mieszkają pieski i wychowują się by w pewnym momencie zostać Twoim przyjacielem ". Żałuję tylko, że nie trafiłam na tą hodowlę wcześniej ale wiem, że jeśli w przyszłości będę gotowa na pieska to tylko z rąk Pani Pauliny. Piesek ze szczęśliwego domu do szczęśliwego domu. Polecam gorąco i nawet jeśli nie chcecie kupić pieska to polecajcie dalej. Ja na pewno będę. Jeszcze raz dziękuję Pani Paulino z wczorajszą rozmowę. Kasia

 by Natalia

Na hodowlę Pani Pauliny trafiłam przez przypadek oglądając filmiki innej Pauliny (-: i jej niesamowitej Coffie właśnie z Wichrowego Skaliska. Dziewczyna bardzo polecała mi hodowlę, a właściwie powiedziała, że lepszej prawdopodobnie nigdzie nie znajdę 🙂 Wtedy ucieszyłam się, ale i podeszłam do jej słów z rezerwą, a dzisiaj, mając już cudowne maleństwo w domu wiem, że lepszej hodowli na pewno bym nie znalazła, bo nie wyobrażam sobie w jaki sposób można by było prowadzić lepiej szczeniaki niż robi to Pani Paulina. Ogrom serca i psji, jakie wkłada w opiekę nad psami jest na prawę niesamowity. Co ważne, nie tylko świetnie przygotowuje szczeniaka do życia wśród ludzi i zwierząt, ale i uświadamia przyszłego właściciela z czym wiąże się opieka nad tą wspaniałą ale i wymagającą rasą. Ogrom rad i wskazówek jakie otrzymuje ów przyszły właściciel przed przyjęciem szczeniaka jest absolutnie bezcenny. Mam też pewność, że jeśli będę miała jakiekolwiek pytania czy problemy to Pani Paulina posłuży radą i teraz- po odbiorze malucha. Warto dodać też na plus szykowną wyprawkę (-:
Nasz Nemo (wcześniej Jae Rjok) to cudowny i grzeczny jak na szczeniaka osobnik. Dobrze odnajduje się w nowym domu. Poznał już innych domowników, starszą goldenkę i kotkę, jest śmiały i nie boi się. Dzielnie eksprolował kolejne zakamarki ogrodu i domu. Reaguje na przywołanie. Jestem na prawdę zadowolona z tego malucha.
Serdecznie polecam hodowlę Pani Pauliny. Jej podejście zarówno do zwierząt jak i ludzi zasługuje na ogromne uznanie.

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»