Opinie o szkole dla psów

Twój pies wziął udział w szkoleniu na Wichrowym Skalisku? Podziel się swoją opinią:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SZKOŁA DLA PSÓW
Average rating:  
 35 reviews
 by Ania od Brego

Paulina jest cudowna, zaangażowana osoba a przede wszystkim świetnym specjalista, który podchodzi do każdego przypadku indywidualnie - to po prostu czuć. Pracowaliśmy zdanie a mimo to czułam się bardzo zaopiekowana, ponieważ każda sytuacja opisywałam lub nagrywałam a Paulina zawsze znalazła dla nas czas aby podpowiedzieć i nauczyc nowych rzeczy. Jeżeli oczekujesz głaskania po głowie i łagodnych tekstów w stylu „będzie dobrze” to nie ten adres. Paulina nie głaszcze po głowie, raczej stoi z batem 😉 i konkretnie mówi w czym jest problem i podaje gotowe możliwości rozwiazania - tak do skutku, do znalezienia przyczyny problemu. Dziękuje Paulina za to, ze poznaliśmy się z moim psiakiem bardziej i uświadomiłaś, ze każdy pies ma inne potrzeby i nic w tym dziwnego!

 by Olaf

Niesamowite zaangażowanie, metody treningowe które działają i są dopasowane do konkretnego problemu. Co dla mnie równie istotne Paulina potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę tak że zaczynamy rozumieć swojego psa. Spacery socjalizacyjne nie dość że odbywają się w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody to podparte są niezwykle ciekawą analizą zachowania naszych psiaków. Przyjechaliśmy na pierwszy trening z psem który nie przeszedł socjalizacji, miał lęk separacyjny, nie reagował na podstawowe komendy i nie miał z nami kontaktu. Dzięki pomocy Pauliny udało nam się wszystkie te problemy przepracować i nauczyliśmy się jak przyjemnie i satysfakcjonująco spędzać czas z naszym Border
em.

 by Katarzyna

Zacznę od tego, że pracujemy zdalnie, myślałam, że taka forma współpracy raczej " się nie uda" -)) jednak fenomen tkwi nie w odległości a w prowadzącej, Paulina kruszy wszystkie mury, pokona każdą przeszkodę. Ogromna wiedza i pasja Pauliny pozwala nam rozwiązywać problemy naszej cudnej cocker spanielki. Polecam

 by Nina

Trafilismy do Pani Pauliny z problemem zachowan agresywnych u 2 letniego Labka. Bardzo pomogla mnie i mojemu Fredziowi odnaleść sie w psim i ludzkim świecie. Przeanalizowala nasze problemy i udzielala praktycznych porad opartych na fachowej wiedzy, doswiadczeniu, empatii i wrazliwosci. Świetnie czuje psy i ludzi. Oprocz porad behawioralnych uczeszczalismy na spacery socjalizacyjne, gdzie moj pies w bezpieczny sposob mogl odkrywac swiat i funkcjonowac wsrod innych ludzi i zwierzat. Polecam z calego serca!

 by Małgorzata

Polecam szkołę z całego serca. Dzięki socspacerom i poradom Pauliny mój pies w końcu nauczył się respektować psią mowę, coraz więcej węszy zamiast zaczepiać i taranować pieski a co najważniejsze przywołuje się pomimo ciekawego otoczenia 🙂 Dodatkowo znalazł swoje ukochane zajęcie- tropienie, które idealnie zajmuje psią główke, Karri po zajęciach jest zmęczony i szczęśliwy.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»