Opinie o szkole dla psów

Twój pies wziął udział w szkoleniu na Wichrowym Skalisku? Podziel się swoją opinią:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SZKOŁA DLA PSÓW
Average rating:  
 31 reviews
 by Małgorzata

Polecam szkołę z całego serca. Dzięki socspacerom i poradom Pauliny mój pies w końcu nauczył się respektować psią mowę, coraz więcej węszy zamiast zaczepiać i taranować pieski a co najważniejsze przywołuje się pomimo ciekawego otoczenia 🙂 Dodatkowo znalazł swoje ukochane zajęcie- tropienie, które idealnie zajmuje psią główke, Karri po zajęciach jest zmęczony i szczęśliwy.

 by Monika

Paulina pomaga mi zrozumieć mojego psa odkąd go przygarnęłam.
Tym razem problem był bardzo konkretny 🙂

Moja grzeczna i zrównoważona do tej pory towarzyszka konnych wyjazdów w teren Masza, nagle podczas tych wyjazdów stała się psem “nieznośnym”. Każde siodłanie i wyjście ze stajni z osiodłanym koniem to była niesamowita ekscytacja i pobudzenie psa, Masza biegała bez opamiętania wokół mnie i konia, a jej szczekanie przechodziło niejednokrotnie w ujadanie. Wszyscy wokół słyszeli że wychodzimy ze stajni.
Nie byłam w stanie nad nią zapanować.
Nic co próbowałam robić nie działało……, aż któregoś dnia podczas soc-spaceru zaczęłyśmy z Pauliną rozmawiać o moim problemie.

Już w trakcie rozmowy ze strony Pauliny szybka diagnoza - to i to robisz nie tak, spróbuj inaczej, zastosuj ćwiczenia, nie dasz rady przyjedź do mnie wsiądziemy na konie i przerobimy to razem.

Posłuchałam, zrobiłam to co mówiła Paulina i pojechałam w kolejny teren z Maszą tak jak dawniej, z psem wyciszonym, podążającym za mną i koniem i najważniejsze bez szczekania!!!!
ZADZIAŁAŁO !!!
Dzięki PAULINA :))))
Gorąco polecam wszystkim 🙂

 by Piotr

Polecam szkolenia z Pauliną , wiedza i zaangażowanie to podstawa każdego szkolenia jak i socspaceru.

 by Sebastian

Zajęcia z tropienia były świetnie spędonym czasem zarówno dla nas jak i dla naszego psa. Bardzo profesjonalne zajęcia poprzedzone rzeteną teorią. Wszystko w sympatyczej atmosferze. Na pewno będziemy chcieli kontynuować i rozwijać zdolności węchowe naszej suczki w szkole na Wichrowym Skalisku. Polecam 🙂

 by Nina

Bardzo polecam szkolenie z Pauliną 🙂 widać jak wielką ma wiedzę i ile serca wkłada w pracę z psem a przede wszystkim z człowiekiem. W szczególności polecam warsztaty z tropienia użytkowego oraz spacery socjalizacyjne, my pracujemy z naszą samoyedką pod okiem Pauliny i jesteśmy zachwyceni.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»