Siódmy tydzień – jesienne liście

Szczeniaczki skończyły siódmy tydzień. Zaczęło się wielkie odliczanie – już za parę dni odejdą do nowych domów. Łza się w oku kręci, rozstania są trudne. Jedynie myśl, że dobrze dobraliśmy ludzi do piesków pociesza, że nasze maluchy znajdą szczęście już na własną łapkę.

Tymczasem korzystamy z pogody złotej jesieni. Brykamy w stosach nagrabionych liści, między zrudziałymi krzewami, przekwitającymi różami. Biegamy po rozległych pastwiskach. Maluszki uczą się węszyć, kopać. Poznają się z kotami, kurami i kozami. Przyjmują odwiedziny nieznanych ludzi, psów. Słowem – socjalizują się w bezpiecznych warunkach.

Szczenięta zostały już zachipowane, a miot został odebrany przez pracowników ZKwP. Mamy się czym pochwalić – zarówno szczeniaki, Shadow jak i sama hodowla dostały oceny doskonałe. Rozpiera nas zasłużona duma:)

 

2 Comment

  1. Piotr Dominik says: Odpowiedz

    Super dzieciaki, piękne zdjęcia, wspaniała hodowla i niezastąpiona PAULINA. Wszystkich chętnych utrzymywania kontaktów rodzinnych zapraszamy na grupę Dzieci Gemmy już nas tu trochę jest a teraz kolej na wnuki Gemmy!!!!
    Pozdrawiamy Piotr, Kazia, Kuba i Zara (z wichrowego skaliska)

    1. Karola says: Odpowiedz

      Za Kazię bo bym się na miejscu Twojej żony na długo obraziła. Ach Ty Januszu 😉

Dodaj komentarz