Opinie

W tym miejscu nowi właściciele szczeniąt mogą wyrazić swoją opinię – i o hodowli i o swoich pupilach.

 

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Zrezygnuj

Napisz opinię

Border Collie
Średnia ocena:  
 20 reviews
by Kasia on Border Collie

Pani Paulina-nie tylko zna się na pieskach. Kocha pieseczki i chce dla nich jak najlepiej. Przejęła się losem pieska z daleka i wcale nie ze swojej hodowli. Reakcja była natychmiastowa i pomoc nieoceniona. Po rozmowie z Panią Pauliną mogę powiedzieć tylko jedno-fachowiec, pasjonat. Hodowla Pani Pauliny to nie biznes by zarobić kasę to miłość do piesków. Jeśli ktoś chce posiadać psiego przyjaciela to w pierwszej kolejności niech porozmawia z Panią Pauliną-doradzi jaki piesek jest dobry dla danej osoby, czego wymaga i jak się nim opiekować by był szczęśliwy i nas też uszczęśliwiał. Zadzwoniłam do P.Pauliny i bezinteresownie udzieliła mi porady i pokrzepiła mnie po stracie mojego pieseczka. Nie wciskała mi swoich do sprzedaży dlatego wiem, że Jej hodowla to "dom, w którym mieszkają pieski i wychowują się by w pewnym momencie zostać Twoim przyjacielem ". Żałuję tylko, że nie trafiłam na tą hodowlę wcześniej ale wiem, że jeśli w przyszłości będę gotowa na pieska to tylko z rąk Pani Pauliny. Piesek ze szczęśliwego domu do szczęśliwego domu. Polecam gorąco i nawet jeśli nie chcecie kupić pieska to polecajcie dalej. Ja na pewno będę. Jeszcze raz dziękuję Pani Paulino z wczorajszą rozmowę. Kasia

by Natalia on Border Collie

Na hodowlę Pani Pauliny trafiłam przez przypadek oglądając filmiki innej Pauliny (-: i jej niesamowitej Coffie właśnie z Wichrowego Skaliska. Dziewczyna bardzo polecała mi hodowlę, a właściwie powiedziała, że lepszej prawdopodobnie nigdzie nie znajdę 🙂 Wtedy ucieszyłam się, ale i podeszłam do jej słów z rezerwą, a dzisiaj, mając już cudowne maleństwo w domu wiem, że lepszej hodowli na pewno bym nie znalazła, bo nie wyobrażam sobie w jaki sposób można by było prowadzić lepiej szczeniaki niż robi to Pani Paulina. Ogrom serca i psji, jakie wkłada w opiekę nad psami jest na prawę niesamowity. Co ważne, nie tylko świetnie przygotowuje szczeniaka do życia wśród ludzi i zwierząt, ale i uświadamia przyszłego właściciela z czym wiąże się opieka nad tą wspaniałą ale i wymagającą rasą. Ogrom rad i wskazówek jakie otrzymuje ów przyszły właściciel przed przyjęciem szczeniaka jest absolutnie bezcenny. Mam też pewność, że jeśli będę miała jakiekolwiek pytania czy problemy to Pani Paulina posłuży radą i teraz- po odbiorze malucha. Warto dodać też na plus szykowną wyprawkę (-:
Nasz Nemo (wcześniej Jae Rjok) to cudowny i grzeczny jak na szczeniaka osobnik. Dobrze odnajduje się w nowym domu. Poznał już innych domowników, starszą goldenkę i kotkę, jest śmiały i nie boi się. Dzielnie eksprolował kolejne zakamarki ogrodu i domu. Reaguje na przywołanie. Jestem na prawdę zadowolona z tego malucha.
Serdecznie polecam hodowlę Pani Pauliny. Jej podejście zarówno do zwierząt jak i ludzi zasługuje na ogromne uznanie.

by Kasia on Border Collie

Cieszę się ogromnie oraz dziękuję za polecenie Pauliny i jej Borderów z Wichrowego Skaliska! Teraz sama mogę z czystym sumieniem wszystkie dobre słowa o tej hodowli potwierdzić! Paulina, to osoba z pasją. Kiedy zacznie mówić o BC, to nie ma końca. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Jej Bordery są bardzo zadbane, mają doskonałe warunki, są traktowane jako rodzina. Paulina od samego początku, tydzień po tygodniu pokazywała nam jak szczeniaki się rozwijają, jak poznają nowe przestrzenie, doznają różnych bodźców zapoznając się ze środowiskiem zewnętrznym. Przygotowa szczeniaki doskonale do opuszczenia rodzinnego domu. Jest Hodowca z wielkim sercem.

by Maja on Border Collie

Wichrowe Skalisko znaleźliśmy bardzo szybko. Paulina od razu umówiła się z nami na spotkanie, zaprosiła do siebie i jakoś tak nawet przez telefon ujęła mnie za serce. Na miejscu poznaliśmy fantastyczną kobietę ujmującą swoją pasją i zamiłowaniem do psów. Wybraliśmy się na długi, jesienny spacer, a po naszej rozmowie wróciliśmy jeszcze bardziej zajawieni rasą ale i uświadomieni, że czeka nas duużo nauki.
Paulina, nie dość, że świetnie wychowała i zsocjalizowała szczenięta, gdy już się urodziły, to służyła radą podczas przygotowań już rok wcześniej! Pies został nam zdrowy i piękny, z bardzo dobrą wyprawką i naprawdę dużą ilością informacji na temat jego charakteru i usposobienia i tego jak z nim sobie radzić. Ale na hodowli się nie kończy, ponieważ Paulina pozostaje z nami w kontakcie, chętna do wszelkiej pomocy i bardzo zainteresowana losem maleństw. Nasz dzielny Shiru świetnie sobie daje radę w nowym domu i już widzę, że wskazówki Pauliny bardzo nam pomagają. Mogę z czystym sumieniem polecić jej hodowlę każdemu, kto szuka wspaniałego i aktywnego kompana w życiu oraz jest gotów na wymagania tej rasy. 🙂

by Katarzyna on Border Collie

Paulina ma pasje i serce. Border Coli to nietypowa rasa i teraz to rozumiem odkąd mam naszego malucha w domu. Joo jest niesamowicie uczuciowa ale i zrównoważona. Jak każde dziecko uczy się życia bez mamy ale dzięki pełnemu i ciągłemu wsparciu Pauliny umiem pomoc Joo jesli tego wymaga. Paulina doskonale wybrała ojca dla szczeniąt aby zrównoważyć naturę Shadow 🙂 Podsumowując: to hodowla rodzinna gdzie ważniejszy jest szczeniak a nie dochód. Paulina jest wymagająca wobec Nas także ale służy ogromna pomocą! Najważniejszy jest szczeniak i aby trafił na dobry dom! To zobowiązuje 🙂 Gorąco polecam.

Strona 1 z 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»