Opinie

W tym miejscu nowi właściciele szczeniąt mogą wyrazić swoją opinię – i o hodowli i o swoich pupilach.

 

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Zrezygnuj

Napisz opinię

Border Collie
Średnia ocena:  
 15 reviews
by Kasia on Border Collie

Hodowca z pasją i sercem. Zawsze można liczyć na fachową poradę i wsparcie! 🙂

by Renata on Border Collie

Szczerze polecamy hodowlę Pani Pauliny, osoby niezwykle zaangażowanej, prawdziwie "What is done with love, is done well". Paulina nie marnuje czasu spędzonego przez szczeniaki w jej hodowli, od najwcześniejszych chyba dni wpaja socjalizację i zasady wychowania. Dzięki temu pieski wiele już potrafią, a nasza opieka nad szczeniakiem jest ułatwiona. Gdy odebraliśmy naszą Zuri potrafiła już przespać całą noc i nie nabrudzić w swoim legowisku, nie gryzła rąk, reagowała świetnie na słowa "fuj", "chodź tutaj". Zaletą był też bardzo uregulowany dzień: stałe godziny posiłków, spacerów, zabawy. Pieski w Wichrowym Skalisku mają doskonałe warunki: przestrzeń, czystość, fachową opiekę i co najważniejsze: bardzo pozytywny kontakt z człowiekiem i też z innymi zwierzętami (np. niania Shadow;-). Podczas dość dalekiej podróży do domu w okolicach Poznania Zuri była bardzo spokojna, grzeczna, nie wymiotowała. Równie cenne były wskazówki przekazane w sposób bardzo jasny i fachowy. Przydatna była też wyprawka, zawierająca rzeczy potrzebne w pierwszych dniach w nowym domu. Jesteśmy bardzo zadowolonymi właścicielami szczęśliwej, kochanej Zuri 🙂

by Gosia on Border Collie

Gorąco polecam hodowlę Pani Pauliny. Fantastyczna osoba, zna się na tym co robi i ma naprawdę dużą wiedzę jeśli chodzi o bordery. Miałam to szczęście, że trafiłam na nią od strzału. Szukałam hodowli, a akurat tak się złożyło, że ta była całkiem niedaleko miasta gdzie często bywam. Paulina przekazała mi naprawdę dużo przydatnych informacji, z racji, że jest to mój pierwszy border (nie pies) wskazówki bardzo się przydają. Pieski z hodowli naprawdę nauczone przydatnych podstaw. Moja Zama w klatce siedzi bez żadnych problemów. Położy się i zasypia, nie piszczy, nie demoluje klatki. Mało tego... zdaje sobie sprawę, że małe pieski często jeśli nie sa klatkowane to załatwiają się wszędzie. Zama nie dość, że nie załatwi się do klatki to w nocy już wie, że ma spać a załatwianie jest rano więc mogę ją spokojnie na noc wypuszczać z klatki i jest czysto. Z racji, że zanim wzięłam pieska byłam tam kilka razy, Pani Paulina zabrała mnie również na spacer ze pieskami. Widziałam, że już wtedy reagują na przywołanie i chodzą grzecznie. Tak samo jest teraz, piesek cały czas obserwuje gdzie jest właściciel, nie oddala się, reaguje na przywołanie. Cóż mogę rzec więcej. Wspaniała osoba, wspaniałe psy. Żywo zainteresowana co się dzieje z pieskami później, a to już naprawdę świadczy o zainteresowaniu i miłości do psów. Polecam z całego serca!

by Karolina on Border Collie

Dlaczego chcę polecić hodowlę P. Pauliny? Powodów jest bardzo dużo.
Po pierwsze, była to jedyna właścicielka, która zgodziła się na zobaczenie psów i hodowli jeszcze przed kupnem psa. Wiedzą i miłością do zwierząt bardzo mnie przekonała do siebie. Szczerość P. Pauliny jako hodowcy upewniła mnie tylko, że nasz piesek był pod najlepszą profesjonalną opieką. ZUTTO jest z nami od 3 dni. Po raz pierwszy jechał samochodem tak daleko, bo aż do Gdańska. Mimo ostrzeżeń P. Pauliny, piesek ani nie zwymiotował ani się nie załatwił w samochodzie. Doskonale był przez właścicielkę przygotowany do jazdy. Swoje potrzeby podczas jazdy sygnalizował nam .....wierceniem się :-). Bardzo dziękuję Pani Paulino, przy całej serii pseudo-hodowców z którymi niestety telefonicznie miałam kontakt, jestem szczęśliwa , że trafiłam na Panią. Zutto jest tak mądrym psem, codzienne mnie pozytywnie zaskakuje. Reaguje na komendy FUJ, SIAD i bardzo przydatną CHODŹ :-). Idealnie pasuje do naszej rodziny, bo tak ja my polubił grę w piłkę nożną...a dodam, że mam dwóch chłopców w domu. POLECAM Pani hodowlę każdemu, bo radość jaką daje border jest ogromna. Niesamowite jak szybko się uczy każdej nowej rzeczy/zasady 🙂 Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Zutto jest nami 🙂

by Piotr on Border Collie

Potwierdziły się pozytywne opinie właścicieli piesków z poprzednich miotów. Hodowla z Wichrowego Skaliska to miejsce nie tylko profesjonalnie prowadzone, ale także dom, w którym we wspaniałych warunkach i ciepłej atmosferze przygotowywane do życia są młode bordery. Dzięki odpowiednio dobranym rodzicom szczeniąt, pracy i sercu włożonym w wychowanie szczeniaków mamy sunię o jakiej marzyliśmy.
Jesteśmy właścicielami Zary, która jest z nami od kilku dni. Już w czasie drogi do Warszawy sprawiała wrażenie, jakby podróżowała z nami od zawsze. Zara jest kochana, mądra i szybko się uczy. Dobrze poczuła się w nowym domku i przyjęła z entuzjazmem propozycję posiadania własnego kojca. Hodowlę z Wichrowego Skaliska oceniamy jako wzorcową i godną polecenia, jej Właścicielkę Paulinę jako bardzo konkretnego specjalistę i praktyka w zakresie hodowli borderów, człowieka wielkiego serca do zwierząt.

Strona 1 z 3:
«
 
 
1
2
3
 
»