Opinie o szkole dla psów

Twój pies wziął udział w szkoleniu na Wichrowym Skalisku? Podziel się swoją opinią:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Zrezygnuj

Napisz opinię

Border Collie
Średnia ocena:  
 4 reviews
by Justyna on Border Collie

Chyba nie znajdę słów, żeby opisać wdzięczność dla Pauliny. Kochana, uratowalas nas i naszego borderka. Nie umieliśmy sobie poradzić z naszym szczeniaczkiem. Miało być tak pięknie, a było koszmarnie. Szukajac pomocy, przypadkiem trafiliśmy do Glanowa. To był cud, strzał w dziesiątkę i nie wiem, jak to jeszcze nazwać 😉 Podczas dwóch spotkań Paulina pokazała nam błędy, jakie popełnialiśmy i dała niezbędne wskazówki, co dalej. Jej profesjonalizm i wiedza są bezcenne. Podejście do psów i właścicieli na najwyższym poziomie. Po prostu jest niesamowita, a my widzimy światełko w tunelu. Dziękujemy Ci z całego serca i czekamy na kolejne spotkanie.
Justyna, Iza, Sebastian i Kira 🙂

by Łucja on Border Collie

Zastanawiam się nad tym, czy Border Collie jest odpowiednim psem dla mnie. Pani Paulina wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dobitnie i szczerze, bez słodzenia - jakie są plusy i minusy tej rasy, na co zwrócić uwagę, jak się przygotować, co może się stać przy braku pracy. Jestem zachwycona zaangażowaniem z jakim podzieliła się wiedzą oraz realnymi doświadczeniami.

by Karolina on Border Collie

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie nie tylko teoretyczne ale i praktyczne - tego po cichu oczekiwaliśmy szukając behawiorysty żeby pomógł nam w problemach naszego psa (konkretnie 2- letniej suczki border collie „po przejściach” wziętej ze schroniska) i co?......- Dostaliśmy dużo więcej!!!:) bo oprócz wyżej wymienionych cech należy dopisać te nie mniej ważne tzn.: poważne podejście do problemów z jakim boryka się psiak, organizacja pracy i pięknie położone miejsce z odpowiednim zapleczem, które sprawia, że warto wybrać się po pomoc trochę dalej za Kraków (ok 40 min autem z północy Krk). Na koniec najważniejsze - warto z tego powodu, że to działa!!! Trafione diagnozy, odpowiednie szkolenie, konstruktywna krytyka, cenne wskazówki i dobre rady sprawiły, że po kilku wizytach i kilku tygodniach wdrażania zaleceń zaczyna widać efekty! Oczywiście wymaga to od nas (właścicieli psiaków) cierpliwości, systematyczności, uporu, ale widać poprawę a to najważniejsze.
Dlatego właśnie z czystym sumieniem polecamy Paulinę . Dziękujemy.

by Kasia S on Border Collie

Paulina ma wrodzone wyczucie wobec psów. Potrafi zapanować nawet nad najbardziej wymagającymi przypadkami 🙂 nie zapomina też o właścicielach- jest wymagająca, szczera ale też zarazem motywująca do działania. Ogromną zaletą jest położenie szkoły jak i obecność zrównoważonych psów i innych zwierząt. Przyjeżdżam regularnie i nadal będę! Gorąco polecam, na pewno warto! Jeśli macie problem z psiakiem i odczuwacie przy tym stres to koniecznie się umówcie bo jest na to lekarstwo = Paulina. Dziękuje Paulina, że jesteś i mi pomagasz! Kasia