Opinie o hotelu dla psów

Twój pies był naszym gościem? Napisz, co sądzisz o hotelu z Wichrowego Skaliska:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Zrezygnuj

Napisz opinię

Border Collie
Średnia ocena:  
 6 reviews
by Malwa on Border Collie

Byłam z Pauliną na szkoleniu. Pierwsze wrażenie bardzo dobre . Szukałam miejsca na ferie dla mojego Fado, koleżanka mówi „mam do polecenia najlepszy Hotel w okolicy „ No to dzwonię ! Chwila rozmowy i sobie myśle „znam ten głos” Nie pomyliłam się , to była Paulina . Wtedy już widziałam , ze nie ważne gdzie mieszka , ja mojego psa zawożę do niej . Mieszka w przepięknym miejscu w którym psy maja RAJ! Przede wszystkim jest mądrym , zrównoważonym i bardzo poważne podchodzącym do swojej pracy i pasji opiekunem ! Mój Fado miał problemy z jedzeniem. Paulina podeszła do sprawy naprawdę poważnie- pies po tygodniu wakacji je jak szalony 🙂 Paulina obserwuje , czuje , widzi i odbiera sygnały psa, szuka rozwiązań !
Oczywiście filmiki , zdjęcia itp. były na bieżąco ale to jest naprawdę najmniej istotne biorąc pod uwagę wszystko inne co dzieje się w tym niezwykłym miejscu !
Mój pies był tam po prostu jak w 10000 gwiazdkowym hotelu 🙂
Dziękuje Paulina
Chyba nie muszę pisać , ze bardzo polecam Wam hotel , warto do niego przyjechać nawet z drugiego końca Polski !!!
Pozdrawiam 🙂

by Ola on Border Collie

Pierwszy raz pozostawiałam psy w hoteliku i nie mogłam trafić lepiej! Wspaniałe miejsce, po tygodniowym pobycie starszy labrador oraz roczny owczarek przeszczęśliwe 🙂 Codziennie dostawałam ich zdjęcia oraz filmiki - widać było, że dla piesków to super wakacje 😉 Pani Paulina pomogła nam także rozwiązać problem ciągnięcia na smyczy u owczarka. Wcześniej spacery były udręką, teraz dzięki wskazówkom to przyjemność. Psiaki mają do dyspozycji piękny, duży ogród, ogrodzony wybieg. Hotelik zapewnia im fachową opiekę. Z czystym sercem polecam!

by Agnieszka on Border Collie

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie, wyjątkowe zwierzęta. Każde kilometry są warte przejechania do Glanowa i zostawienia tam swoich pociech. Rozłąkę rekompensuje mądra i odpowiedzialna opieka oraz świadomość, że Twój pupil jest w najlepszych rękach ❤️ Bardzo polecam 👍

by Dorota on Border Collie

Moja suczka Ronja przebywała w hotelu na Wichrowym Skalisku od 23.12.18 do 28.12.18. Cudowne miejsce ze wspaniałą opieką. Zapewnione bezpieczeństwo, spacery, nauka, towarzystwo i zabawa. W wesołej psio-ludzkiej kompanii Ronja spedziła szczęśliwy tydzień, a do domu powróciła wyluzowana i zadowolona. Polecam zarówno miejsce położone wśród pól i lasów jaki i fachową troskliwą opiekę.

by Gosia on Border Collie

Bardzo polecam domowy hotel dla psów na Wichrowym Skalisku. Nasz Bruno miał okazję przebywać tam dwukrotnie. Rozstanie z Brunem na czas wyjazdu nie było łatwą decyzją, dlatego zastanawiając się nad odpowiednim hotelem najważniejsze było dla mnie bezpieczeństwo psa a także pewność, że będzie przebywał wsród innych zwierzaków oraz będzie miał sporo zajęć, ruchu i uwagi ze strony opiekunów. Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu właścicielki i jej indywidualnemu podejściu do każdego podopiecznego Bruno nie tylko wrócił do domu wybiegany, zrelaksowany i radosny, ale nawet nauczył się kilku nowych sztuczek. Hotel jest kameralny, pies mieszkał w domu z właścicielami i ich 3 psiakami. Psy Pauliny bez problemu zaakceptowały nowego członka stada. Psiaki mają do dyspozycji duży ogród i ogrodzony wybieg, gdzie bawią się i biegają do woli. Mają także zapewnioną odpowiednią dawkę aktywności fizycznych i umysłowych- Bruno pod czujnym okiem Pauliny ćwiczył między innymi tropienie. Samo gospodarstwo jest przepięknie położone w otoczeniu lasów i łąk. Czasem wpadamy z wizytą na Wichrowe Skalisko i Bruno zawsze bardzo chętnie tam wraca. Jest to hotel tworzony z pasją i profesjonalizmem. Polecam!

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»