Opinie o hotelu dla psów

Twój pies był naszym gościem? Napisz, co sądzisz o hotelu z Wichrowego Skaliska:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Zrezygnuj

Napisz opinię

Border Collie
Średnia ocena:  
 5 reviews
by Ola on Border Collie

Pierwszy raz pozostawiałam psy w hoteliku i nie mogłam trafić lepiej! Wspaniałe miejsce, po tygodniowym pobycie starszy labrador oraz roczny owczarek przeszczęśliwe 🙂 Codziennie dostawałam ich zdjęcia oraz filmiki - widać było, że dla piesków to super wakacje 😉 Pani Paulina pomogła nam także rozwiązać problem ciągnięcia na smyczy u owczarka. Wcześniej spacery były udręką, teraz dzięki wskazówkom to przyjemność. Psiaki mają do dyspozycji piękny, duży ogród, ogrodzony wybieg. Hotelik zapewnia im fachową opiekę. Z czystym sercem polecam!

by Agnieszka on Border Collie

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie, wyjątkowe zwierzęta. Każde kilometry są warte przejechania do Glanowa i zostawienia tam swoich pociech. Rozłąkę rekompensuje mądra i odpowiedzialna opieka oraz świadomość, że Twój pupil jest w najlepszych rękach ❤️ Bardzo polecam 👍

by Dorota on Border Collie

Moja suczka Ronja przebywała w hotelu na Wichrowym Skalisku od 23.12.18 do 28.12.18. Cudowne miejsce ze wspaniałą opieką. Zapewnione bezpieczeństwo, spacery, nauka, towarzystwo i zabawa. W wesołej psio-ludzkiej kompanii Ronja spedziła szczęśliwy tydzień, a do domu powróciła wyluzowana i zadowolona. Polecam zarówno miejsce położone wśród pól i lasów jaki i fachową troskliwą opiekę.

by Gosia on Border Collie

Bardzo polecam domowy hotel dla psów na Wichrowym Skalisku. Nasz Bruno miał okazję przebywać tam dwukrotnie. Rozstanie z Brunem na czas wyjazdu nie było łatwą decyzją, dlatego zastanawiając się nad odpowiednim hotelem najważniejsze było dla mnie bezpieczeństwo psa a także pewność, że będzie przebywał wsród innych zwierzaków oraz będzie miał sporo zajęć, ruchu i uwagi ze strony opiekunów. Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu właścicielki i jej indywidualnemu podejściu do każdego podopiecznego Bruno nie tylko wrócił do domu wybiegany, zrelaksowany i radosny, ale nawet nauczył się kilku nowych sztuczek. Hotel jest kameralny, pies mieszkał w domu z właścicielami i ich 3 psiakami. Psy Pauliny bez problemu zaakceptowały nowego członka stada. Psiaki mają do dyspozycji duży ogród i ogrodzony wybieg, gdzie bawią się i biegają do woli. Mają także zapewnioną odpowiednią dawkę aktywności fizycznych i umysłowych- Bruno pod czujnym okiem Pauliny ćwiczył między innymi tropienie. Samo gospodarstwo jest przepięknie położone w otoczeniu lasów i łąk. Czasem wpadamy z wizytą na Wichrowe Skalisko i Bruno zawsze bardzo chętnie tam wraca. Jest to hotel tworzony z pasją i profesjonalizmem. Polecam!

by Agnieszka on Border Collie

Hotel dla psów z prawdziwie domową atmosferą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy Pani Pauliny, nie mieliśmy najmniejszych obaw, by pozostawić Skippera pod jej opieką. Bez wahania polecamy Wichrowe Skalisko! Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!